Anasayfa     ⋅     Hakkımızda     ⋅     Ürünlerimiz     ⋅     Online Katalog     ⋅     Videolar     ⋅     İletişim  
 
   
     
 
HAKKIMIZDA  
Anatomi Tıbbi Malzemeler İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak 2004 yılında kurulmuştur. Müşterilerimize kaliteli, rekabetçi ürünlerle en kısa sürede ulaşarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. CE-ISO 13485-ISO 9001-TSEK-TS 4272 sertifikalarımızla sizler için ortopedi ve travma ürünlerinin imalatını yapmaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren amacımız hep müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizlerin sağlığı için çalışmaktayız.

Şirket olarak sizlere kaliteli ürünleri zamanında sunmayı kendimize ilke edindik ve hiçbir konuda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemeye çalıştık.

Firmamız oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan kalitenin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir.

Kalite yönetim sistemiyle uluslararası ve yurtiçi platformlarda sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendimize hedef edindik.

Anatomi Tıbbi Malzemeler İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak; tüm yasal şartlara uymayı, müşteri memnuniyeti, sürekli gelişimi, verimliliği artırmayı, devamlı eğitimi, üründe kaliteyi, kalite sisteminin sürekli gözden geçirilmesiyle etkinliğin sürdürülmesi ve tüm çalışanların katılımını kendisine ilke edinmiştir.
   
   
   
Ürün Grupları
 
Fixatörler
Plaklar
Çiviler ve Teller
Vidalar
 
 
   İzinsiz bir bölümü veya tümü kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.   www.anatomi.com.tr   ı   Copyright © 2012 All Right Reserveds